Kasvattajia

 

 

aBesamanosHilariousHenbane1Besamano’s Hilarius Henbane

BESAMANO’S

Sari Lammintausta
Asemantie 5-7 A1
37800 Akaa
puh. 040 415 0173
slammintausta@gmail.com

aCamelleCh Camelle Gemstone

CAMELLE

Kati Mäkelä
Tervakoski
puh. 040 718 0890
camelle@kolumbus.fi
www.kolumbus.fi/camelle

aJO-KIN'SCh Jo-Kin’s Kisser King

JO-KIN’S

Johanna Kinnari ja Jennika Orpana
Kerava
puh. 040 748 4493 /040 748 4463
jokins@outlook.com
www.shihtzukenneljokins.net

aKuminaamanKuminaaman Little Golden Lion

KUMINAAMAN

Helena Hyttinen
Tampere
puh. 045 123 8778
kuminaaman@gmail.com
www.kuminaaman.com

lucott

LUCOTT

Laura Tukiainen
Joensuu
puh. 045 155 7551
laura.tukiainen@elisanet.fi

aParsialanCh Tellenmussukat Uni-Kukka

PARSIALAN

Anne Kuutti
Parsialanpolku 5, 69100 Kannus
puh. 040 830 2122
a.kuutti@outlook.com
www.parsialanshihtzut.com

aRed-DeegoCh Red-Deego Shooting Star

RED-DEEGO

Irina Nurmi ja Kirsikka Nurmi-Haara
Heinämaantie 19, 16300 Orimattila
puh. 044 222 2164
reddeego@gmail.com
www.red-deego.com

aSan FunCh San Fun Wish Me Luck

SAN FUN

Sanna Yrjänäinen
Yrjänäntie 36, 64700 Teuva
puh. 050 357 4547
sanfun@netikka.fi
www.netikka.net/sanfun

aShan'lans

SHAN’LANS

Virpi Kinnunen
Vantaa
puh. 044 585 8542
viwpit@gmail.com
www.shanlans.weebly.com

aTa Maria

TA MARIA

Anne ja Maria Laaksonen
Tammihaantie 1, 21140 Rymättylä
puh. 040 521 4012 /040 705 3810 /02 252 1444
tamaria@tamaria.net
www.tamaria.net

aTellenmussukatTellenmussukat Kultaa Aina

TELLENMUSSUKAT

Toini Rautakoski
Saarikuja 9, 69100 Kannus
puh. 06 873 580 /050 351 3963
toini.rautakoski@kotinet.com
www.kotinet.com/toini.rautakoski

aTutucin

TUTUCIN

Erica Hagman
Sippolankuja 4, 04430 Järvenpää
puh. 050 590 9009
tutucin@hotmail.com
www.tutucin.com

aZyss

ZYSS

Ritva Kinnunen
Pyytie 12, 11120 Riihimäki
puh. 040 777 5196
zysses@gmail.com
www.zyss.fi

Haluatko itsellesi oman ruudun? Yhdistyksen jäsenkasvattajille se on mahdollista!
Lue lisätietoa täältä!
Lue Tietosuojaseloste

rylogo-viiva1